image
فراخوان جذب نیروی انسانی

شرکت کیا بلبرینگ تبریز مفتخر است در زمینه های کاری اعلام شده در فراخوان با افراد واجد شرایط همکاری نماید.

جهت دانلود کلیک کنید


خط تولید

دراین بخش نمونه ای از عملکرد دستگاها در خط تولید جهت آشنایی مشتریان عزیز ارائه می شود.فروشگاه آنلاین

مشتریان عزیز می توانند از فروشگاه آنلاین تمام سفارشات خود را ثبت کرده تا واحد فروش در اسرع وقت سفارشات شما را با هماهنگی ارسال نمایند.


پشتیبانی

جهت رفاه حال مشتریان عزیز بخش پشتیبانی آنلاین را راه اندازی نموده ایم تا بدون مراجعه حضوری سوالات و مشکلات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را در یافت نمایید.
آخرین اخبار وبسایت
KiaBearings

از عرش سلام سرمدی آوردند ..... آیینه ی حُسن سرمدی آوردند
با آمدن رضا(ع) از باغ بهشت ..... یک دسته گل محمدی آوردند
میلاد نور مبارک
صفحه اخبار
KiaBearings

برگزاری ممیزی داخلی در راستای ISO 9001 شرکت کیا بلبرینگ تبریز روز یکشنبه مورخه 99/03/25 از بخش های مختلف ممیزی به عمل آمد و نتایج منجر به آموزش و تاکید به عملکرد پیشنهادات ایزو 9001 و سیستم مدیریت پنج اس به کارکنان گردید.
صفحه اخبار
KiaBearings

برگزاری دوره آموزشی ایزو 9001 کلاس های ایزو9001 با هدف آموزش و هوشمندسازی کارکنان و پرسنل تمامی واحدهای کارخانه کیا بلبرینگ تبریز برگزار شد.
صفحه اخبار
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image


image

عضویت در خبرنامه


چشم انداز
شرکت کیا بلبرینگ در راستای توسعه پایدار و دستیابی به اقتصاد زیربنایی کشور تاسیس گردیده است. نخستین شرکت خصوصی تامین کننده بلبرینگ، دارای مرکز تست و آزمایشگاه بلبرینگ، و دارای برنامه تولید بلبرینگ در ایران میباشد که به عنوان یک شرکت فنی و تخصصی، پا به صحنه فعالیت صنعتی کشور گذاشته است.بي‌ترديد چالش های بازار و بی اعتمادی مصرف کنندگان از کیفیت بلبرینگها، نگرانی زیادی فراهم ساخته است. در صورت عدم آگاهی مصرف کننده و حتی فروشندگان از کیفیت بلبرینگ، یکی از نگرشهای ما در شرکت، پر کردن خلاء اندازه گیری و پایش بلبرینگ میباشد.ما وظیفه داریم تا ضمن کسب اعتماد از مدیران نکته سنج و مهندسین مجرب و صنعتگران محترم کشور ، با نهایت تلاش، مهارتها و توانیهای علمی و عملی خود را بکار گیریم و اذعان کنیم موفقیت ما در گرو موفقیت همه کسانی است که ما با آنها در ارتباط هستیم و با آنها همکاری مینماییم.